Värsked tööpakkumised

Aednik- klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173066

Tööpakkumise number

173066

Töö kirjeldus

• klientide teenindamine ja nõustamine istikute müügiplatsil
• kaupade vastuvõtt ja mahalaadimine traktoriga
• raskete kaupade paigutamine müügipindadele
• kauba komplekteerimine ja väljastamine

Nõudmised kandidaadile

• füüsilist tugevust
• avatust ja hea suhtlemisoskust
• aktiivsust ja kohusetundlikust
• head eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil

Kasuks tuleb aiandusalane haridus ja varasem töökogemus klienditeenindajana

Ettevõte pakub

• stabiilset töösuhet graafiku alusel
• kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi
• arenevat töökollektiivi ala parimate spetsialistidega
• koolitusvõimalusi
• tööle väärikat tasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2009

OÜ Hansaplant on 1997 aastal asutatud aianduskeskus, mis on spetsialiseerunud istikute, toalillede ja aianduskaupade jaemüügile ning istikute kasvatamisele.
Otsime enda meeskonda uusi toredaid ja töökaid inimesi.