Värsked tööpakkumised

Aednik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389786

Tööpakkumise number

389786

Töö kirjeldus

Niliste Talu otsib oma meeskonda aednikku, kelle tööülesanneteks on aiandis muru niitmine, trimmerdamine. Puude ja põõsaste hooldamine.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib inimesele, kes armastab rahulikku tööd ja kellele meeldivad taimed.
Kasuks tuleb aiandusalane haridus ja eelnev kogemus.

Pakume looduses töötamise võimalust ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Palk: 700 EUR/neto
Tööasukoht: asume 27km kaugusel Tallinnast, Keila-Joa lähedal. Bussipeatus on 3km kaugusel.
Võimalik töötada nii täis-kui osalise tööajaga.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. august 2015
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 870 EUR kuus

Niliske talu asub päris Tallinna lähedal Harku vallas, Adra külas.

Vaatamata linna lähedusele on siin piisavalt puhast loodust.

Kasvatame lihaveiseid ja hobuseid ning peame mesilasi.

Kasvatame ka õunapuid ja seda kõike ikka mahedalt, ilma sünteetiliste väetiste ja kemikaalideta.