Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666615

Advokaat

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Advokaadibüroo Laus & Partnerid asutati 1992. aastal. Tegutseme klassikalise advokaadibüroona, pakkudes õigusabi kõigis peamistes õigusvaldkondades. Meie õigusabi tugineb advokaatide põhjalikel eriteadmistel ja heal meeskonnatööl. Pakume oma klientidele õiguslikke terviklahendusi ning leiame iga kliendi jaoks parima võimaliku lahenduse.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

- magistrikraadi või 4 aastast bakalaureuse kraadi õigusteaduses;

- õigusalast töökogemust;

- kogemust klientide nõustamisel ja kohtus esindamisel;

- eesti keele ja veel vähemalt ühe võõrkeele valdamist;

- leidlikkust keerulistes olukordades juriidiliste lahenduste leidmiseks;

- väga head eneseväljendusoskust kõnes ja kirjas;

- kohusetundlikkust ja täpsust;

-head arvuti kasutamise oskust;

Ettevõte pakub

- häid võimalusi eneseteostuseks ja – arenguks;
- kaasaegset töökeskkonda Tallinna südalinnas;
- sõbralikku ja toetavat meeskonda;
- koolitustel osalemise võimalust;
- konkurentsivõimelist palka ja tulemustasu

Tööpakkumise number
#666615

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
7. september 2020

CVKeskus.ee klient

Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus

Vaata rohkem

Advokaat