Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34336

Advokaat

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:
Advokaadibüroo poolt õigusabi osutamiseks kõigi vajalike toimingute tegemine:
- klientide juriidiline nõustamine
- lepingute ja juriidiliste arvamuste koostamine
- muude õigusdokumentide (hagiavaldused,kaebused jne.) koostamine
- klientide esindamine kohtus (uurimisasutustes)

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
- juriidilist kõrgharidust
-väga head inglise keele oskust kõnes ja kirjas
- kasuks tuleb veel mõne võõrkeele (saksa,vene,soome) valdamise oskus
- eelnevat töökogemust
- arvuti kasutamise oskust
- täpsust ja korrektsust
- kõrget pingetaluvust ja vastutustunnet
- valmidust meeskonnatööks
- väga head suhtlemisoskust
- kõrget tööalast eetikat
-soovi pühenduda ja areneda koos bürooga

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- kõrgel tasemel praktikat
-sõbralikku ja kaasaegset töökeskkonda
- konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#34336

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
2. september 2004

Advokaadibüroo senist tegevust on iseloomustanud põhjalik ja kvaliteetne töö klientidele õigusabi osutamisel. Oleme valdavalt spetsialiseerunud tsiviil- (sealhulgas äriõiguse,asjaõiguse,võlaõiguse jne.) kaubandus-ja lepinguõigusele,samuti side ja telekommunikatsiooni ning konkurentsiõigusega seotud valdkondadel,aga ka tolli- ja maksuõigusele.
Advokaadibüroo omab ulatuslikku praktikat ka mitmetest suurtest pankrotiprotsessidest.
Advokaadibüroo üheks tugevaks küljeks tuleb kindlasti lugeda suurt kogemust erinevate kohtuvaidluste lahendamisel.Loetelu tegevusvaldkondadest ei ole ammendav ja lõplik. Märkida võib , et eelneva kõrval ei ole kõrvale jäetud ka kriminaalõiguslikku praktikat ( eelkõige majandus-,ameti-ja maksualaste kuritegude osas.)

Vaata rohkem

You are applying to:
Advokaat