Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34336

Advokaat

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:
Advokaadibüroo poolt õigusabi osutamiseks kõigi vajalike toimingute tegemine:
- klientide juriidiline nõustamine
- lepingute ja juriidiliste arvamuste koostamine
- muude õigusdokumentide (hagiavaldused,kaebused jne.) koostamine
- klientide esindamine kohtus (uurimisasutustes)

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
- juriidilist kõrgharidust
-väga head inglise keele oskust kõnes ja kirjas
- kasuks tuleb veel mõne võõrkeele (saksa,vene,soome) valdamise oskus
- eelnevat töökogemust
- arvuti kasutamise oskust
- täpsust ja korrektsust
- kõrget pingetaluvust ja vastutustunnet
- valmidust meeskonnatööks
- väga head suhtlemisoskust
- kõrget tööalast eetikat
-soovi pühenduda ja areneda koos bürooga

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- kõrgel tasemel praktikat
-sõbralikku ja kaasaegset töökeskkonda
- konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#34336
Advokaat