Advokaadibüroo assistent VIP9

LEADELL PILV ADVOKAADIBÜROO AS

Tööpakkumise number

606768

LEADELL PILV ADVOKAADIBÜROO AS Advokaadibüroo assistent

Töö kirjeldus

CV Keskuse klient LEADELL Pilv advokaadibüroo osutab kõrgetasemelist õigusabi, suunamaks oma kliente kindlalt probleemide juurest usaldusväärsete lahendusteni.

Sinu roll selles on igakülgselt advokaate nende põhitöös toetada. Selle ülesande täitmiseks võtad vastu kliente ja suhtled koostööpartneritega ning vastutad dokumentide korrektse ettevalmistamise eest. Sa tõlgid tekste eesti-inglise-eesti keeles ja aitad hallata ettevõtte kodulehte.


Nõudmised kandidaadile

Oled see, keda ootame, kui Sul on eelnev kogemus assisteerival ametikohal vähemalt kaks aastat ja oled varasemalt tööalaselt kokku puutunud tõlketöödega. Samuti oled kogenud arvutikasutaja ja tunned hästi kontoritarkvara. Sa oled nii kõnes kui kirjas suurepärase eneseväljendusoskusega, valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt ning soovitavalt suhtled ka vene keeles. Oluline on olla kiire ja korrektne tegutseja, kes suudab oma tööülesandeid prioritiseerida ning nõuetekohaselt täita. Ootame enda sekka positiivse mõtlemisega ja meeskonnatööd väärtustavat kolleegi.


Ettevõte pakub

Meiega liitudes ootab Sind vaheldusrikas töö, võimalus omandada uusi teadmisi, kokkuhoidev meeskond ja suurepärane töökeskkond meie uues kontoris Maakri Kvartali ärihoones. Toetame Sinu arengut ning juriidilise kõrghariduse olemasolul on võimalus liikuda ka karjääriredelil. Pakume Sulle mitmekülgset motivatsioonipaketti – erialaseid koolitusi, spordikompensatsiooni ja iga kuu ühte töövaba päeva. Loomulikult tasustame Sind vääriliselt.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2019
Soovin kandideerida

Advokaadibüroo assistent


LEADELL PILV ADVOKAADIBÜROO AS

Avan ettevõtte profiili