Advertising company requires a worker in production department
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622640

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Main goals:

- production of advertising signs, stickers, lighting solutions
- post-printing processing
- assembly and packaging of finished products
- sometimes installation works

Nõudmised kandidaadile

Requirements for a candidate:

- experience in advertising (preferably) or in some another production department
- physical endurance and good health
- desire to work and learn new things
- ability to think and work independently, as well as in a team
- punctuality
- accuracy
- driver license (preferably)

Ettevõte pakub

The company offers:

- on-site training
- a team of professionals with experience over 15 years
- modern working conditions

Tööpakkumise number
#622640

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6.4 - 7.85 €/tunnis
Kuulutus aegub:
5. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

Osaühing Vipline on Eesti kapitalil põhinev 15-aastase kogemusega laiformaattrüki ja valgusreklaamide tootmisettevõte. Meie kogemuste pagas, hea masinapark ja tootmisvõimaluste valik katab iga kliendi vajaduse sise- ja välireklaamide vallas peaaegu 100% ulatuses.

Tänu automatiseeritud tehnoloogia kasutamisele saab Vipline täita ka kõige utoopilisemad klientide soovid. Meie valgusreklaamid vastavad standarditele EVS-EN 60598 ja EVS-EN 55015 ja me anname neile kuni 5-aastase garantii. Lisainfo: www.facebook.com/VIPLINE1 ja www.instagram.com/vipline_estonia

Tootmine asub Tallinna vahetus läheduses Peetris.

Vaata rohkem