Värsked tööpakkumised

Administratsiooni assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125792

Tööpakkumise number

125792

Töö kirjeldus

- administratsiooni informatsiooni ja dokumentide haldamine (sh administratsiooni ja juhatuse dokumentide koostamine ja vormistamine, registrite pidamine, kohtumiste organiseerimine ning protokollimine, külaliste vastuvõtu korraldamine);
- dokumentide skanneerimine, registreerimine;
- asutuse visiit- ja jõulukaartide tellimise koordineerimine;
- tähtpäevade tänukirjade, lillede, korporatiivkingituste, dokumendiblankettide ja kantseleitarvete tellimine;
- üldmeilile ja -telefonile (3 tundi päevas) vastamine ning suunamine;
- teabenõuetele vastamine;
- kantselei kuludokumendite arvestus.

Nõudmised kandidaadile

- Sul on vähemalt keskharidus, soovitavalt erialane haridus;
- omad erialast töökogemust vähemalt 2 aastat;
- Sul on head teadmised asjaajamise korraldamisest ning oskad dokumente koostada ja vormistada nõuetekohaselt;
- Sul on head teadmised etiketist ja teeninduskultuurist;
- oskad töötada kontori tarkvara programmidega;
- oskad heal tasemel inglise ja vene keelt (kõnes ja kirjas).

Kasuks tuleb kogemus dokumendihaldustarkvaraga töötamisel ja asjaajamist reguleerivate dokumentide koostamisel

Uuele kolleegile pakume väärtuslikke töökogemusi huvitavas ja loomingulises töökeskkonnas, organisatsioonisiseseid karjäärivõimalusi ning tööd Tallinna kesklinnas.

Lisainfo

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik

Kui oled huvitatud assistendi tööst, siis anna oma soovist meile teada kohe. Ootame huviliste CV-sid (koos palgasooviga) märgusõnaga “assistent” 14. oktoobrini aadressile cv(at)err.ee. Kandideerida saab ka CV Keskuse keskkonna kaudu. Kontaktisik Krista Arro, krista.arro(at)err.ee või 628 4113.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2007