Värsked tööpakkumised

Administratsiooni assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119279

Tööpakkumise number

119279

Töö kirjeldus

Administratsiooni assistendina haldad kontserni töötajatele vajalikku informatsiooni, oled kontaktisikuks ettevõttes, lood positiivset õhkkonda, korraldad dokumendiringlust,
võtad vastu külalisi ja korraldad ärireise.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui oled hea suhtleja, kohusetundlik, kõrge pingetaluvusega, meeskonnatööle orienteeritud, ning soovid areneda ja anda oma panuse tulemuste saavutamiseks. Vajalik on eesti, vene ja inglise valdamine. Rootsi keele oskus tuleb kasuks.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes , sõbralikke ja toetavaid kaastöötajaid ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Töökoht asub Saue linnas, Harjumaal.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007

AS Fors MW on rootsi kapitalil põhinev masinaehitusettevõte, mis tegutseb 1992.aastast. Ettevõte toodab multilifthaagiseid „BIGAB“, metsaveokärusid „FARMA“, traktorprotsessoreid „NIAB“ ja turustab neid üle Euroopa.
FORS MW väärtuse kujundavad selle töötajad, kes loovad edu aluse ja tugeva ärikultuuri.
Ettevõttes töötab täna 135 inimest.