Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126247

Administraator/valvetreener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide kõrgetasemeline teenindamine;
  • Klientide turvalisuse tagamine ujulas.

Ootused kandidaadile

Kui Sa:

  • oled rõõmsameelne ja hea suhtleja;
  • oled sportlik ja oskad ujuda;
  • oled ettevõtlik ja kohusetundlik;
  • soovid olla Tervisekeskuse „visiitkaart”;
  • suudad pingelistes olukordades rahulikuks jääda;
  • saad töötada nii hommikul, õhtul kui ka nädalavahetustel

Siis oled just Sina see keda me ootame!

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • nooruslikku, rõõmsameelset ja toetavat meeskonda,
  • enese täiendamise võimalust,
  • väärtuslikku töökogemust;
  • firmasiseseid soodustusi.

Lisainfo

Asukoht: KEILA

Tööpakkumise number
#126247