Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299188

Administraator/müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turunstusvõrgu arendamine Eestis
Kosmeetika edasimüümine ja klientide nõustamine
Klientidega suhtlemine ja info edastamine
Klientide teenindamine telefoni ja meili teel
Kohtumine kosmeetikasalongide omanikega ja kosmeeetikutega
Messide korraldamine
Meediatoetus kosmeeetikatoodetele
Mitmesuguse müügialase dokumentatsiooni koostamine ja haldamine.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus kosmeetikamüüjana
Eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus
Arvutioskus
Kliendisõbralik, viisakas ja kõrgetasemeline teenindusoskus
Hea suhtlemisoskus
Hea meeskonnatöö oskus
Kohusetundlikkus ja korrektsus
Hea pingetaluvus ja paindlikkus

Pakutav ametikoht on suurepäraseks võimaluseks eneseteostuseks ning isiklikuks arenguks kiiresti arenevas ja sõbralikus kollektiivis. Meil on head töötingimused ning suurepärased tulemused tasustatakse väärikalt.

Tööpakkumise number
#299188

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. märts 2013
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2013

Esindame Eesti turul tuntud ja ausväärset ameeerika firmat Bellapierre cosmetics Ltd. Edukalt juba kuuendat aastat müüme Baltimaades, Venemaal ja Ukrainas Bellapierre cosmetics 100% miniraalset tooteid. Bellapierre cosmetics tänapäeva põhiline kontseptsioon on pakkuda sellist dekoratiivkosmeetika tooted, mis eelkõige hooldaks nahka ja tagaks tervist ja ilu.

Vaata rohkem