Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #99100

Administraator

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli vastuvõtu administraator

Ootused kandidaadile

- energilisus
- sõbralikkus ja teenindusvalmidus
- valmisolek tööks graafiku alusel (ka õhtusel ja öisel ajal)
- keelteoskus (inglise/saksa, soome/rootsi, vene)

Ettevõte pakub

- asjalikku ja sõbralikku meeskonda
- arenemisvõimalust, koolitusi
- häid töötingimusi
- palka vastavalt oskustele ja võimetele
- väljaõpet töö käigus

Lisainfo

Töö asukohaks on Pühajärve Spa hotell (puhkekeskus), 3 km kaugusel Otepäält. Kaugemalt käijatele ööbimisvõimalus .

Tööpakkumise number
#99100

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
12. märts 2007

Kauni pargiga hubane ja mõnus Pühajärve Spa hotell pakub oma klientidele kodust ja meeldivat olemist. Hotelli kahes majutuskorpuses on kohti 200 külastajale. Klassikalise spa-hotellina pakume head ravi- ja lõõgastusprotseduuride valikut.

Vaata rohkem