Administraator-turvatöötaja kaasaegsesse, vastvalminud büroohoonesse.

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546628

Tööpakkumise number

546628

Töö kirjeldus

• videovalvesüsteemide jälgimine
• vajadusel häiretele reageerimine
• külaliste registreerimine ja juhatamine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt 19 aastane, laitmatu taustaga
• vähemalt põhiharidus
• räägib eesti keelt, suhtleb inglise ja soovitavalt ka vene keeles
• hea arvutikasutamise oskus
• turvatöötaja kvalifikatsioon

Ettevõte pakub

• töötasu alates 4,8 € tunnis
• professionaalsed töövahendid
• ettevalmistavad ja täiendkoolitused
• vahva meeskond ja huvitav töökeskkond
• tööaeg tööpäeviti E-R

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 4.8 EUR tunnis

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma. Kuulume USS Gruppi, mis lisaks turvateenuste pakkumisele hooldab ja haldab kinnisvara, paigaldab automaatikasüsteeme ja ehitab välja nutikodulahendusi.

Hoiame oma klientide meelerahu juba aastast 2000 ning meie meeskonna kogemus ulatub Eesti turvaturu tormilistesse algusaegadesse 1990ndatel aastatel. Tänane turvaturg erineb toonasest tänu tehnoloogiate kiirele arengule olulisel määral. Leiame, et turvatunde loomine ja tagamine praeguses maailmas seisneb just kogemuste ja arenevate tehnoloogiate nutikas koosrakendamises. Sellega me igapäevaselt tegelemegi.

Pakume kompleksseid turvalahendusi alates lihtsamatest mehitatud ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni. Meie hoolde võid rahulikult usaldada nii oma kodu, ettevõtte või ka ürituse turvalisuse.
USS Security esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Haapsalus, Jõhvis ja Rakveres