Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156558

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Administraatori ülesanne on peahoone töötajate, üliõpilaste ja külaliste teenindamine ning info kiire ja täpne vahendamine, et tagada hoone turvalisus ja heakord.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus,
  • hea suhtlemisoskus,
  • otsustus- ja vastutusvõime, ausus ning kohusetundlikkus,
  • arvutikasutamise oskus,
  • vähemalt ühe võõrkeele oskus suhtlemistasandil,
  • tervis, mis võimaldab töötada vahetustega tööl,
  • hea pingetaluvus ning organiseerimisvõime.

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo

Töö on vahetustega (graafiku alusel päeval ja öösel).

Täpsem info tel 737 5101 (Andres Kriibi) ja www.ut.ee/konkurss.

Tööpakkumise number
#156558

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2008

Tartu Ülikool kuulub Eesti viie suurima tööandja hulka. Ühendades kõrgel rahvusvahelisel tasemel õppe-, teadus- ja arendustegevusi on ülikool põnev ning rohkeid väljakutseid ja arenguvõimalusi pakkuv organisatsioon.

Vaata rohkem