Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545603

Tööpakkumise number

545603

Töö kirjeldus

Pakume tööd 0,75 koormusega administraatorile A.Le Coq Sport spordimajas (Ihaste tee 7, Tartu)
Tööaeg E-R 16.00-23.30 ja L-P 10.00-21.30 graafiku alusel.
Tööülesanded: Klientide teenindamine, info jagamine ja heaolu tagamine. Töö kassaga, treeningute kasutusgraafikute jälgimine ja arvestuse pidamine. Heakorra ja ohutuse tagamine spordihoones.

Nõudmised kandidaadile

Üldkeskharidus
Nõutud keeleoskus: eesti keel kõnes ja kirjas - hea
Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus.
Arvutioskus: kesktase
Sobiv kandidaat on kohusetundlik, hea suhtlemisoskusega, sõbralik ja oskusliku käitumisega pinge olukorras.

Vaheldusrikast tööd, sõbralikku kollektiivi, kaasaegset töökeskkonda, väljaõpet ja sportimise võimalust.

Lisainfo

Lisainfot leiate aadressilt http://tartusport.ee/et/

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2018
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2018

SA Tartu Sport tegeleb Tartu linnale kuuluvate spordihoonete ja -rajatiste haldamisega.