Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda sõbralikku ja kohusetundlikku vastuvõtu administraatorit, kelle põhiülesanneteks on:
- broneeringutega tegelemine,
- külaliste vastuvõtmine, registreerimine, arveldamine ning suunamine vastuvõtus,
- telefonile ja e-postile vastamine,
- jooksvate kliendiprobleemide lahendamine,
- lisateenuste ja toodete müük.

Ootused kandidaadile

- head suhtlemisoskust,
- valmisolekut meeskonnatööks,
- võõrkeelte oskust (soovitavalt kas inglise ja/või vene),
- positiivset ja avatud suhtumist,
- head pingetaluvust,
- valmisolekut töötada graafiku alusel vahetustega (öine aeg, pühad ja nädalavahetused).

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu,
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd,
- meeldivat töökeskkonda ja sõbralikke töökaaslasi,
- stabiilset ja kindlat töökohta arenevas ettevõttes,
- arenguvõimalusi,
- põhipalka, lisaks motivatsioonisüsteemi ja boonuseid.

Tööpakkumise number
#677183

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
21. november 2020

STAREST OÜ

Vaata rohkem

Administraator