Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166910

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli külastajate vastuvõtt, registreerimine, maksete sooritamine, broneeringute vastuvõtmine, ettevõtte info liikumise korraldamine.

Ootused kandidaadile

Tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas, kliendikesksus, rõõmsameelsus, väga hea eneseväljendamise- ja suhtlemisoskus, paindlikus, pingetaluvus ja valmisolek meeskonnatööks. Kahe võõrkeele valdamine, nendest üks inglise keel.Töö toimub graafiku alusel.

Huvitavat ja suhtlemisrikast tööd, meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#166910

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 35 €/tunnis
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2008

Raadimõisa Hotelli ehitust alustati 2005.a. oktoobris ning hoone sai valmis 2006.a. augustis.
Modernses stiilis 78-kohalises hotellis on:
uhke klaasseinaga eesruumiga ning rõduga konverentsiruum (Mõisahärra saal), mis mahutab vajadusel kuni 120 inimest
väiksem 10-kohaline koosolekuruum (Mõisahärra tuba)
kõigile külastajatele avatud restoran koos väliterrassiga
kaminaruum 10 inimesele koos saunaga, kust avaneb kaunis vaade Raadi järvele
Külastajate jaoks eluterve keskkonna tagab asjaolu, et Raadimõisa Hotellis on siseruumides suitsetamine keelatud.

Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu Järgukomisjoni otsusega on Raadimõisa Hotellile omistatud 3*** tärni

Vaata rohkem