Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630460

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoha asukoht on Tartu Lemon Gym spordiklubis.

Sinu tööülesanneteks on:
- klientide kõrgetasemeline teenindamine
- lepingute tegemine ja aktiivne müük
- probleemide operatiivne ja oskuslik lahendamine
- klubikorra jälgimine
- telefonile ja e-mailidele vastamine
- kergemate raportite koostamine klubi juhile
- tööd vahetustega 5.45-14.45 ja 14.45-23.15, L-P 9.00-21.00

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame:
- head eesti ja inglise keele oskust, vene keel tuleb kasuks
- head arvuti kasutamise oskust
- head müügi- ja argumenteerimisoskus
- oskust töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas
- valmisolek töötada kõikides vahetustes

Kasuks tuleb huvi spordivaldkonna vastu.

Ettevõte pakub

Pakume omaltpoolt:
- kaasaaegseid töötingimusi
- kokkuhoidvat ja toetavat meeskonda
- sportlikku atmosfääri
- ühisüritusi
- põhipalka+ boonuseid+ tasuta sportimisvõimalusi
- sobib ka üliõpilasele, eriti kaugõppes õppijale. Nädalavahetustel tuleb tööl olla maksimaalselt 2-3 päeva kokku kuu jooksul.

Tööpakkumise number
#630460

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 4.3 - 5.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem