Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339992

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine
-klientide abistamine ja nõustamine
-arveldamine klientidega
-töö arvutiga
-võimalus ning tahe töötada 12 tunnistes vahetustes, graafiku alusel
Pakume tööd hotelli öisele administraatorile, paindliku graafiku alusel. Tööd on pakkuda 0,75 koormusega, sobib üliõpilastele kooli kõrvalt töötamiseks

Ootused kandidaadile

-töökas, aus, kohusetundlik, ettevõtlik
-hea suhtlemisoskus, iseseisvus ja korrektsus
-korrektne välimus, õppimisvalmidus, pingetaluvus
-valmisolek töötada graafiku alusel
-väga hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb ka teiste võõrkeelte oskus
-arvuti kasutamisoskus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja suhtlusrikast tööd
Meeldivat töökeskkonda Tartu südalinna noores ja sõbralikus kollektiivis
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#339992

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. mai 2014
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2014

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem