Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 604199

Tööpakkumise number

604199

Firma nimi peidetud Administraator

Töö kirjeldus

Administraatori ülesanneteks on külastajate sisse- ja väljaregistreerimine, klientide sõbralik, viisakas ja kõrgetasemeline teenindamine ning hotelliprogrammi administreerimine ja tellimuste vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame korrektset välimust, head eesti ja inglise keele oskust, positiivset suhtumist klientidesse ja töökaaslastesse ning soovi töötada valdkonnas.

Omalt poolt pakume huvitavat ning mitmekesist tööd graafiku alusel nii öösel kui ka päeval ja erialast koolitust. Lisaks avaneb võimalus eneseteostuseks uues arenevas ettevõttes koos meeldiva ja noorusliku kollektiiviga.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2019

Hotell Sophia on loodud soovist pakkuda suurepärast hotellikogemust hea hinnaga. Inspiratsiooniks on nutikas elustiil ja äge hotellipere, kellega ootad kohtumist juba enne saabumist ning keda jääd igatsema pärast lahkumist.

Lõõgastu mugavas toas, naudi külalislahkust šefis restoranis Fii ning võta viimast erinevatest vaba aja veetmise võimalustest, mida pakub Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus. Kino, golf, liuväli, treeningvõimalused, shopping – mida iganes hing ihaldab!