Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186326

Tööpakkumise number

186326

Töö kirjeldus

Pakume tööd kliendihaldur-administraatorile, kelle tööülesanneteks on olemasoleva Norra kliendibaasi haldamine, tellimuste vastuvõtmine ja teabe edastamine e-maili ja posti teel, lepingute sõlmimine, sooduspakkumiste tegemine telefoni teel, potsentsiaalsete uute klientide otsimine ja koolitusteenuste pakkumine, veebilehe uuendamine igakuiselt, assisteerimine brosüüride ja reklaammaterjalide ettevalmistamisel jms.

Nõudmised kandidaadile

* hea norra keele oskus
* hea arvuti kasutamise oskus (Powerpoint, Web Publishing)

* töökohta kesklinnas (Sikupilli keskuse lähedal) või kodukontorit
* kaasaegseid töötingimusi ja koolitust
* konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Vestlus toimub 04. novembril 2009.a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2009
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2009

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.