Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66639

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

2006 aastal avame "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones.
Keskuses on avatud köögiga 70 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la carte restoran
"Savoy",
12 numbritoaga hotell "Birgitta", 3 peosaali ja saunakompleks.
Pakume veel pulmade, juubelite, pidude ja konverentsite korraldamise teenust.

Otsime peokeskusele ja hotellile administraatorit.

Tööülesanded:

- klientide vastuvõtmine ja ärasaatmine,
- sõbralik ja kiire teenindamine
- klientidega arveldamine
- telefonile vastamine
- kokkuvõtete tegemine, inventuur
- informatsiooni väljastamine
- klientide nõustamine

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus antud vallas
- eesti, soome ja inglise keele oskus
- soov tegeleda kliendi probleemidega
- kohusetundlik ja aus

Ettevõte pakub

- tööd arenevas ettevõttes
- nooruslikku töökollektiivi
- tööd graafiku alusel

Lisainfo

Saata CV koos fotoga.

Tööpakkumise number
#66639

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
8. mai 2006

CVKeskus.ee klient

Viimsi Mõis OÜ

Viimsi Mõis OÜ 2006 aastal avame "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones.
"Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 3 peosaali ja saunakompleks. Pakume pulmade,
juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.

Vaata rohkem