Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #832791

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Administraatori peamiseks ülesandeks on eristuvalt hea patsiendikogemuse loomine hambakliiniku kõnekeskuses ja registratuuris. Korraldad igapäevast infoliikumist, nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele. Sisestad andmeid arvutiprogrammi ning tagad korrektse arveldamise.

Ootused kandidaadile

Keda me otsime?

Ootame Sind kandideerima, kui oled empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Administraatorina on Sul väga hea eesti keele oskus ja vene keelt räägid suhtlustasandil. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel, esmaspäevast reedeni.

Ettevõte pakub

Mida me pakume?

Meie meeskonnaga liitudes saab Sinust meie tööpere väärtuslik liige,

kellel on võimalus kaasa lüüa Eesti juhtivas tervishoivaldkonna ettevõttes,

kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Lisaks tervist toetavale motivatsioonipaketile, saad osaleda inspireerivatel üritustel ning töötada toetavas ja profesionaalses meeskonnas.

Töökoht asub Tallinnas, Unimed KW hambakliinikus aadressil Pärnu mnt 22.

Tööpakkumise number
#832791

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem