Administraator
Tööpakkumise number #814209

UNIMED KLIINIKUD OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on eristuvalt hea patsiendikogemuse loomine hambakliiniku registratuuris ja kõnekeskuses. Korraldad igapäevast infoliikumist, nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele. Sisestad andmeid arvutiprogrammi ning tagad korrektse arveldamise.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Sul on väga hea eesti keele oskus ja vene keelt räägid suhtlustasandil. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel, esmaspäevast reedeni.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis.

Töökoht asub Järve hambakliinikus (Lelle 24, Tallinn).

Tööpakkumise number
#814209

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
19. september 2022
Administraator Administraator

Unimed on Eesti juhtiv hambakliinikute ja -laborite grupp, mis kuulub Soome tervishoiuettevõtte Mehiläinen gruppi. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu seitsmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
2 näd. tagasi
VASTUVÕTULAUA ASSISTENT Technopolis Ülemiste AS
1
VASTUVÕTULAUA ASSISTENT Technopolis Ülemiste AS • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
SEKRETÄR-ADMINISTRAATOR ROYAL GRACE ILUKLIINIK
SEKRETÄR-ADMINISTRAATOR ROYAL GRACE ILUKLIINIK • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
SEKRETÄRI PSÜHHIAATRIAPOLIKLIINIKUSSE Põhja-Eesti Regionaalhaigla
SEKRETÄRI PSÜHHIAATRIAPOLIKLIINIKUSSE Põhja-Eesti Regionaalhaigla • Tallinn
Tallinn
VIP 1
ILUJUHI ASSISTENT ULTIMATEBEAUTY OÜ
Kuni 1350 €/kuus
1
ILUJUHI ASSISTENT ULTIMATEBEAUTY OÜ • Tallinn
Tallinn
PÜSIKLIENDITEENINDUSE KLIENDITEENINDAJA Stockmann AS
1000 - 1200 €/kuus
3 päeva jäänud
PÜSIKLIENDITEENINDUSE KLIENDITEENINDAJA Stockmann AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki