Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41687

ADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaugsidesüsteemide töö jälgimine ja konfigureerimine
  • klientide nõustamine ja informeerimine
  • tehniliste hälvete analüüsimine

Ootused kandidaadile

  • telekommunikatsioonialane haridus
  • eesti keele vaba valdamine
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea arvuti kasutamise oskus (MS Office)
Kasuks tuleb:
  • teadmised PDH ja SDH tehnoloogiatest
  • üldised telekommunikatsioonialased teadmised
  • öise töötamise kogemus

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd
  • võimalust kaasa rääkida unikaalse süsteemi arendamisel
  • võimalusi enesetäiendamiseks

Lisainfo

Töö on ööpäevaringne, vahetustega a 12h.

Tööpakkumise number
#41687