Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59845

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendikeskne teenindamine
  • check-in ja check-out protseduuride tegemine
  • arveldamine
  • tellimuste tegemine ja kinnitamine
  • tubade määramine
  • lisateenuste müümine
  • hotelli operatiivse töö tagamine

Ootused kandidaadile

  • kesk- või keskeriharidus, väga hea kui omandatud või omandamisel hotellialane haridus
  • eesti ja inglise keele väga hea oskus nii kõnes kui kirjas; soome ja vene keel suhtlustasandil
  • hea arvutioskus
  • hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • korrektne, täpne ja vastutustundlik
  • iseseisev ja loov
  • head pingetaluvusega, suhtlemisoskusega ja koostöövalmidus
  • positiivse ja aktiivse eluhoiakuga

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja pingelist tööd arenevas meeskonnas
  • meeldivat, innustavat ning toetavat töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka tunnitasu alusel

Tööpakkumise number
#59845