Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98196

Tööpakkumise number

98196

Töö kirjeldus

Hotellis asuv ilusalong ja massaazikeskus vajab administraatorit, kes huvitub erinevatest ilu- ja terviseteenustest. Kasuks tuleb eelnev töökogemus nimetatud valdkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peaks omamama iseseisvat mõtlemist, kiiret tegutsemist, olema viisakas ja hea suhtleja ning valdama võõrkeeli (soome, inglise, vene) suhtlustasandil.

Omalt poolt pakume püsivat kollektiivi keskmise suurusega firmas, põhipalka, millele lisanduvad boonustasud ning erinevaid firmasiseseid soodustusi teenustest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
6. märts 2007
Brutopalk:
Alates 700000 kuni 900000 EEK kuus