Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300340

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine
  • broneeringute tegemine e-kirja, telefoni teel ja kohapeal
  • klientide nõustamine teenuste ja toodete osas
  • toodete müük ja tutvustamine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • varasem töökogemus klienditeenindus valdkonnas
  • suhtlustasandil soome keele oskus, kasuks tuleb ka inglise ja vene keele oskus
  • elementaarsed arvuti kasutamise oskused
  • kohusetundlikkus ja ausus
  • kõrge enesedistsipliin
  • avatus ja sõbralikkus
  • kasuks tuleb ka huvi ilumaailma vastu

Ettevõte pakub

  • töötamist hea asukohaga ilusalongis
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi
  • sõbralikku kollektiivi
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • püsivat töösuhet

Lisainfo

Otsime oma meeskonda toredat ja positiivse ellusuhtumisega administraatorit. Töö on osalise koormusega, seega sobib hästi ka üliõpilastele. Tööaeg on 2 x kuus laupäeviti ja pühapäeviti 9:00-21:00, suvekuudel suurema koormusega (puhkuste ajal).

Tööpakkumise number
#300340

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. märts 2013
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2013

Soovime oma külalistele pakkuda kvaliteetseid hoolduseid, et Sinu sisemine ilu oleks alati harmoonilises kooskõlas Sinu välise iluga. Oma töös kasutame
kõrgkvaliteetseid tooteid sellistelt tuntud brändidelt nagu Babor, Revlon Professional, I.Color ja Senscience.
Kõik me oleme noored, andekad oma ala professionaalid, kes on saanud kõige kaasaegsema koolituse. Väärtustame peamiselt käsitööd, kõrget koolitatust ning väga kõrgekvaliteedilisi tooteid.

Vaata rohkem