Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #186652

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Büroohoone klientidega suhtlemine, nende juhendamine, külastuskaartide väljastus jne.

Ootused kandidaadile

Eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil, kohusetundlikkus, korrektsus, hea suhtemisoskus.

Ettevõte pakub

  • Kindlat töökohta ja mitmekesist tööd
  • Koolitusi ning arenemisvõimalust
  • Vahetustega töö

Tööpakkumise number
#186652

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 5000 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
4. november 2009
Lisainfo palga kohta:
30EEK/tunnis bruto

1993. aastal asutatud AS PRISTIS on tuntud kui Baltikumi üks juhtivaid turvalahenduste pakkujaid.
- Pristis on tööandjaks 800 inimesele
- Oleme suuruselt teine turvaettevõte Eestis
- Teeme koostööd juhtivate rahvusvaheliste turva- ja järelvalvetehnikat tootvate ettevõtetega

Vaata rohkem