Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358205

Tööpakkumise number

358205

Töö kirjeldus

• patsientide kõrgtasemel teenindamine, patsiendisuhete hoidmine ja arendamine
• sõbraliku ja toetava atmosfääri loomine kliinikus nii kolleegidele kui patsientidele
• patsientidega arveldamine ja lepingute sõlmimine
• patsientide raviaegade registreerimine ettevõtte infosüsteemis
• arstide igakülgne abistamine raviaegade planeerimisel
• jooksev asjaajamine, et tagada kliiniku sujuv töö

Nõudmised kandidaadile

• otsime tõeliselt säravat ja toredat kolleegi
• eeldame suurepärast, avatud ja initsiatiivikat suhtlemisoskust
• eelnev asjaajamise või administreerimisalane töökogemus on eeliseks
• eesti keele valdamist nii suuliselt kui ka kirjalikult
• lähinaabrite keelteoskus on selgeks eeliseks
• head arvuti kasutamise oskust
• initsiatiivikust töös, iseseisvust ja kiiret mõtlemist

Kandideerimiseks palume esitada motivatsioonikiri. Ilma motivatsioonikirjata kahjuks ei ole võimalik konkursil osaleda.

Ettevõte pakub

• Pakume alustamisel poole kohaga tööd.
• Tööaeg on üldjuhul neljapäevast - laupäevani vastavalt töögraafikule.
• Tööpäevadel on tööaeg 07.40 - 18.30 ja laupäeval 08.40 - 16.30
• Töötasu arvestus on tunnitasu baasil.
• Heade töötulemuste korral on võimalik täistööaega pakkuda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2014
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2014
Brutopalk:
5.5 EUR tunnis

SAKALA HAMBARAVI suhtumine, kogemused ja kaasaegne tehnika on muutnud patsiendid meile sõpradeks. Tänu meie maailma parimatele klientidele anname iga päev nende hea enesetunde nimel endast parima, sest me hoolime! Täiendame kogu aeg oma teadmisi ja hoiame end kursis uute ravivõtete, materjalide ja tehnikate arenguga -.et olla patsientide jaoks olemas.