Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 21672

Tööpakkumise number

21672

Töö kirjeldus

- büroohoones asuvate firmade klientide teenindamine, külastuste korraldamine,
- turvalisust tagavate tehniliste vahendite jälgimine ja kasutamine,
- erakorralistest olukordadest ning igapäeva probleemidest teavitamine,
- sündmuste ja teadete registreerimisraamatu täitmine

Nõudmised kandidaadile

- sõbralik, optimislik ja suhtlemisaldis
- kohusetundlik ning täpne,
- eesti- ja vene keele oskus suhtlustasemel,
- oskus kasutada kaasaaegset büroo- ja turvatehnikat
- vanus kuni 35 eluaastat

Pakume võimalust saada õpingute kõrvalt praktilisi töökogemusi.

Lisainfo

Töö toimub vahetustega, vastavalt kokkulepitud töögraafikule (3 töötajat).
Tööpäev algab kell 8.00 ja kestab kuni 20.00. Tööpäevadeks on samuti nädalavahetus.

Sooviavaldus ja Cv saata märgusõnaga "administraator".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2003
Kuulutus sisestati:
19. mai 2003
Lisainfo palga kohta:
22 kr - 22 kr

Kiiresti arenev kinnisvara haldus- ja hooldusfirma.