Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221919

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- külaliste korrektne vastuvõtt (sh registreerimine, vajalike kaitsevahendite väljastamine, külastatava teavitamine jms);
- telefonikõnedele vastamine ja suunamine;
- sissetuleva posti registreerimine ja laialijagamine;
- visiitkaartide andmete kogumine, kontrollimine ja tellimine;
- vajadusel sekretäri asendamine;.
- jm asjassepuutuvad ülesanded.

Ootused kandidaadile

- töökogemus sarnasel ameitkohal on eeliseks;
- hea eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil;
- hea arvutikasutamise oskus;
- täpsus ja kohusetundlikkus;
- viisakus, positiivsus ja abivalmidus suhtlemisel.

Ettevõte pakub

- töökogemust rahvusvahelises ettevõttes;
- meeldivat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#221919

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. märts 2011
Kuulutus sisestati:
11. märts 2011

Manpoweri kliendiks on Ericsson Eesti AS. Globaalne võrgulahenduste tarnija, süsteemide integreerija ning tarkvara looja ja võrguseadmete tootja.
Ericsson Eesti AS peamiseks tegevusalaks on sidesüsteemide müük ja hooldus ning telekommunikatsioonivõrkude planeerimine ja häälestamine. Ericssoni Tallinna Tehas toodab nii mobiilsidevõrkude kui ka lairibavõrkude seadmeid. Ericsson Eesti AS annab täna tööd kokku ca 2000 töötajale.

Tööleping sõlmitakse tähtajaga üks aasta.

Vaata rohkem