Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195698

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lennujuhtimisosakonna (LJO) tööaja planeerimine;
  • LJO dokumentatsiooni haldus;
  • LJO infovahetuse korraldamine;
  • projektitööde juhtimine;
  • kantseleitöö.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus või lõpetamisel olev kõrgharidus;
  • kontoritöö kogemus vähemalt 2 aastat;
  • eesti – ning inglise keele oskus kõrgtasemel;
  • arvuti kasutamise osakus (MS Office);
  • hea suhtlemisoskus ning organiseerimisvõime.

Parimat kandidaati iseloomustavad veel sügavam huvi lennunduse vastu, kvaliteedialased teadmised, MS Project kasutamise oskus ning iseseisvus ja initsiatiiv tööülesannete täitmisel.

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast tööd stabiilses ja edukas ettevõttes;
  • töökat ja sõbralikku meeskonda;
  • suurepäraseid töötingimusi;
  • enesetäiendamisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#195698

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2010
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2010

LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS on äriühing, mis tegutseb aktsiaseltsina alates 1997.a. detsembrist ja mille aktsiatest 100% kuulub Eesti riigile. Meie põhitegevuseks on ohutu ja kvaliteetse lennuliikluse korraldamine Eesti õhuruumis.

Vaata rohkem