Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306378

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine.
Toodete müük ja tutvustamine.
Päevakassa haldamine.

Ootused kandidaadile

aktiivsus oma töövaldkonda edasi arendada
ausus enda ja teiste vastu
avatus ja sõbralikkus
eesti ja vene keele oskus
kohusetundlikkus ja ausus
kõrge enesedistsipliin
korrektne välimus

Ettevõte pakub

ajakohast töökeskkonda
eneseteostusvõimalusi
ettevõttes kehtivaid soodustusi
head kollektiivi
palka vastavalt töötulemustele
püsivat töösuhet

Lisainfo

Palume kindlasti ära märkida ka Teie palgasoov.

Tööpakkumise number
#306378

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. mai 2013
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2013

Käik ilusalongis või päevitamine solaariumis aitavad kiirustamise keskel hinge tõmmata. Praeguses kiires maailmas saab lõõgastumine inimesele üha olulisemaks. Meie hubases ilusalongis, mis on avatud juba aastast 1991, pakub Teile selleks suurepäraseid võimalusi koos laia teenuste valiku ja sobilike hindadega. Kõik kasutatavad kosmeetikavahendid on kõrge kvaliteediga ning kuuluvad mainekate kaubamärkide hulka. Samas on Teil võimalus tooteid ka kaasa osta.

Vaata rohkem