Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695034

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • patsientide sõbralik ja hooliv teenindamine
  • patsientidega suhtlemine ning nende küsimustele/muredele lahenduste leidmine
  • visiidiaegade registreerimine (kohapeal, telefoni ja e-maili teel)
  • arveldamine (kaardimaksed, sularaha) ning kassadokumentide täitmine
  • kliiniku siseselt info vahendamine, sisekliendi abistamine
  • ooteruumi korrashoid
  • töö käigus tekkivate lisaülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • keeled: EESTI/ VENE keel heal tasemel
  • kohustetundlikkus
  • ausus
  • korrektsus
  • iseseisva töö oskus, isiklik initsiatiiv stressipidavus
  • hea suhtlemisoskus
  • arvutitöö kogemus
  • vähemalt keskharidus

    Kasuks tuleb ka:

  • inglise ja soome keele oskus
  • huvi meditsiini vastu
  • varasem samalaadse töö kogemus

Ettevõte pakub

  • omalt poolt pakume konkurentsivõimelist palka
  • oma töötaja soodustusi
  • toetavat ja sõbralikku kollektiivi
  • ametikohale vastavat väljaõpet
  • väga häid töö- ja olmetingimusi

Lisa info

Tööasukoht asub aadressil Linnamäe tee 3, Tallinn.

Võtame ühendust vaid II vooru pääsenud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#695034