Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631329

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • patsientide sõbralik ja hooliv teenindamine
  • patsientidega suhtlemine ning nende küsimustele/muredele lahenduste leidmine
  • visiidiaegade registreerimine (kohapeal, telefoni ja e-maili teel)
  • arveldamine (kaardimaksed, sularaha) ning kassadokumentide täitmine
  • kliiniku siseselt info vahendamine, sisekliendi abistamine
  • ooteruumi korrashoid
  • töö käigus tekkivate lisaülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • Keeled: EESTI/ VENE keel heal tasemel,
  • kohustetundlikkus,
  • ausus.
  • korrektsus,
  • iseseisva töö oskus, isiklik initsiatiiv stressipidavus
  • hea suhtlemisoskus, ,
  • arvutitöö kogemus
  • vähemalt keskharidus
Kasuks tuleb ka:
  • soome keele oskus
  • huvi meditsiini vastu
  • varasem samalaadse töö kogemus

Ettevõte pakub

  • omalt poolt pakume konkurentsivõimelist palka,
  • oma töötaja soodustusi,
  • toetavat ja sõbralikku kollektiivi,
  • ametikohale vastavat väljaõpet
  • väga häid töö- ja olmetingimusi

Lisainfo

Täistööajaga / Tööaeg: graafikujärgne tööaeg E-R
Töö kolmes vahetuses (08:00-16:00; 10:00-18:00; 12:00-20:00)
Võtame ühendust vaid II vooru pääsenud kandidaatidega ühe kuu jooksul peale kuulutuse aegumist. Konkurss lõpeb sobiva kandidaadi leidmisel.

Tööpakkumise number
#631329

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem