Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28267

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotell St. Petersbourg Tallinna vanalinnas otsib oma kollektiivi tublit ja töökat noormeest öö-adminstraatori ametikohale.

Ootused kandidaadile

* Heal tasemel eesti, inglise ja vene keele oskus
* Varasem hotellitöö kogemus
* Fidelio programmi kasutamisoskus
* Abivalmidus ning hea suhtlemisoskus
* Oskus töötada meeskonnaliikmena
* Ausameelsus ning tähelepanelikkus

Ettevõte pakub

* Meeldivat töökeskkonda rahvusvahelises hotellis
* Toredaid töökaaslasi
* Arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#28267