Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125554

Tööpakkumise number

125554

Töö kirjeldus

Vajame endi sekka hea suhtlemisoskuse ja korralike tehniliste teadmistega klienditeenindaja-administraatorit. Otsime inimest, kes tegeleks klientide juhendamise ja nende tehniliste probleemide lahendamisega.
Otsitavalt klienditeenindajalt palume järgmist:
• klientide nõustamist telefoni vahendusel;
• klientide nõustamist e-posti vahendusel
• klientide abistamist serveriplatvormi kasutamisel

Nõudmised kandidaadile

• hea keeleoskus - kandidaat peab suutma end eesti keeles korrektselt väljendada, seda nii suuliselt kui ka kirjalikult;
• hea võõrkeelteoskus - peame olulisteks inglise ja vene keelt, mida võiks heal või vähemalt rahuldaval tasemel vallata;
• oskus toetada tavakasutajaid – olulised on kogemused Microsoft Windows
• elementaarsed teadmised programmeerimisest - me ei otsi programmeerijat, kuid kandidaat võiks teada, mis on PHP.

Ettevõte pakub

Varasem töökogemus antud valdkonnas tuleb kasuks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
26. september 2007