Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288292

Tööpakkumise number

288292

Töö kirjeldus

- Registreerimine joogatundidesse ja kursustele
- Arvete tegemine ja maksete kinnitamine
- Klientidega suhtlemine ja kirjavahetus
- Kontaktide andmebaasi haldamine
- Ruumide ja materjalide ettevalmistus ja kontori haldamine

Nõudmised kandidaadile

- Sorav ja väga heal tasemel eesti ja inglise keel nii kõnes kui kirjas (töökeel osaliselt inglise keel)
- Julgus ja pealehakkamine suhtlemisel
- Esindusliku klienditeeninduse oskused
- Organiseeritus ja täpsus
- Võime iseseisvalt ülesandeid täita, neid ette näha ja prioritiseerida
- Kasuks tuleb vene keele oskus ja juhilubade olemasolu

Eeliseks on:
-Kõrgharidus ja huvi jooga vastu
-Valmidus töötada vajadusel hilisõhtutel ja nädalavahetustel
-Vähemalt paariaastase pühendumise soov

- Pakume tööd ainulaadse tegevusvalkonnaga kasvavas ettevõttes
- Rahalisi boonuseid tulemusliku töö eest juba katseajal
- Toetavat meeskonda ja väga sooja atmosfääri
- Viljakat pinda Sinu kreatiivsete ideede teostamiseks
- Inspireerivaid võimalusi enesearenguks ja uute teadmiste kogumiseks
- Võimalust kasvada juhiks ettevõtte sees

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2012
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2012
Lisainfo palga kohta:
Katseajal töötasu 450 EUR bruto. Boonuste võimalus ka juba katseajal!

Bhairava OÜ on kasvav ettevõte, mille peamiste tegevusvaldkondade hulka kuuluvad ühe Eesti suurima joogakooli juhtimine ja arendamine, Aasia tooteid müüva e-poe haldamine ja arendamine, vaimsete jooga- ja seiklusrännakute korraldamine Aasiasse ja mujale, ettevõtetele suunatud koolituste korraldamine ja palju muud. Bhairava on dünaamiline ja huvitav ettevõte, kus meeskond on lahe ja kokkuhoidev. Meil on käima lükkamisel erinevad ettevõtmised ja otsime oma meeskonda lisa.