Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24111

Tööpakkumise number

24111

Töö kirjeldus

 telefonikõnedele vastamine;
 klientide registreerimine;
 klientide vastuvõtmine, toodete tutvustamine ja juhendamine:
 jookide serveerimine;
 salongi korrashoid;
 kassaarveldused ja üleandmine.

Nõudmised kandidaadile

 Sa oled töötanud kassaaparaadiga;
 arvuti on sinu sõber Word, Excel ja Outlook programmide kasutamisel;
 naudid suhtlemist erinevate klientidega ja naeratust ei hoia kunagi vaid oma sõpradele;
 suudad selgitada inglise- ja vene keelt kõnelevale kliendile meie poolt pakutavat teenust;
 iga klient on Sinu jaoks kui uus võimalus meeldivaks teenindamiseks;
 eelmised tööandjad iseloomustavad sind kui väga täpset ja kohusetundlikku töötajat.

Pakume sulle võimalust tõestada ennast tulemusliku administraatorina meie meeldivas ja sõbralikus kollektiivis. Eriti hinnatud kandideerima inimesed, kes soovivad areneda asendamatuks inimeseks meie ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2003
Kuulutus sisestati:
23. september 2003

stiilset massaaźi salongi, kelle peamiseks eesmärgiks on pakkuda inimestele, kes peavad lugu heast enesetundest ja tervislikust eluviisist, meeldivat keskkonda, kus nad saavad unustada oma igapäevased askeldused. Meie salongis, nautides vaikust enda ümber, avanevad Sulle õnne saladused.