Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360913

Tööpakkumise number

360913

Töö kirjeldus

Hotelli külaliste kõrgetasemeline võõrustamine vastuvõtus.

Nõudmised kandidaadile

- Eesti keele oskus väga heal tasemel
- Võõrkeelte oskus (inglise keel väga heal tasemel)
- Kohusetundlikkus ja ausus
- Aktiivsus
- Valmisolek töötada graafiku alusel ja ka öösel
Kasuks tuleb erialane kogemus.

Ettevõte pakub

- kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
- meeldivat töökeskkonda
- vaheldusrikast tööd
- sõbralikku kollektiivi
- ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Erialane kogemus tuleb kasuks kuid ei ole eeltingimuseks. Ootame kandideerijatelt soovi ja kirge esindada Eestit kõige paremal moel, sisemist soovi saada pidevalt paremaks ning iseseisvust võtmaks vastutust. Omalt poolt pakume isiklikku arengut soodustavat, igaühe panust tunnustavat ja väärtustavat ettevõtet.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. november 2014
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2014

Aldera Hotell OÜ on Tallinnhotels kaubamärgi all töötav hotellide operaatorfirma, kes tänasel päeval opereerib nelja Tallinnas asuvat hotelli - Hotell Bern, Hotell Palace, Savoy Boutique Hotel ja City Hotel Portus, kuhu oledki oodatud kandideerima!

Kui oled sõbralik, paindlik ja tarmukas ning väärtused: ausus, teotahtelisus ja hoolivus sobivad Sinu tõekspidamistega, siis ootame Sind City Hotel Portus, meeskonda!