Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178734

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine hotelli vastuvõtus

Ootused kandidaadile

* eelnev hotellitöö kogemus, soovitavalt administraatorina
* valmisolek töötada ka öisel ajal
* eesti keele oskus väga heal tasemel
* inglise, vene ja soome keele oskus suhtlustasandil
* rõõmsameelne ja hea suhtleja, töökas ja aus

Ettevõte pakub

* head palka
* huvitavat tööd
* toredat kollektiivi

Lisainfo

Eelnev töökogemus on nõutav!

Tööpakkumise number
#178734