2023-08-23 14:48:55

Administraator, sisevalvetöötaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime töötajaid, kelle peamisteks ülesanneteks on üliõpilaste, töötajate ja külaliste teenindamine, tegevuste koordineerimine, info vahendamine ning hoones turvalisuse ja heakorra tagamine, sh vajaduse korral infovahetus turvafirma, politsei ja TÜ valvekeskusega.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

  • vähemalt keskharidus;
  • arvuti kasutamise oskus (tekstitöötlus) – kesktasemel;
  • pingetaluvus ja tervis, mis võimaldab töötada vahetustega ja öisel ajal;
  • kohusetundlikkus, tähelepanelikkus, tehniline taiplikkus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • inglise keele oskus suhtlustasandil.

Kasuks tuleb:

  • varasem turvatöö kogemus (turvatöötaja koolitus);
  • eelnev kogemus valveseadmetega töötamisel;
  • varasemalt läbitud esmaabi koolitus;
  • vene ja/või muu võõrkeele oskus.

Ettevõte pakub

Väärtustame oma inimesi:

  • toetame enesearengut mitmekülgsete koolitusprogrammidega;
  • Sul on võimalus teha vahetustega tööd (vahetuse pikkus kuni 12 tundi);
  • töökeskkond on stabiilne;
  • toetame sportlikku eluviisi;
  • võimalusel pakume sügisest tähtajatut lepingut.

Lisainfo

Tööle võetakse puhkuste asendajad
(kokku seitse töötajat) perioodiks aprill-august 2021. ADMINISTRAATORID (päevane töö)
SISEVALVETÖÖTAJAD (öine töö)