Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339596

Administraator Saku Suurhalli Päikeses (Suve asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesanneteks on:
eeskujuliku ning professionaalse klienditeeninduse tagamine
aktiivne teenuste ja toodete müük
kassaarveldused ja üleandmine

Ootused kandidaadile

korrektne ja hoolitsetud välimus
eelnev töökogemus klienditeenindajana
täpsus ja kohusetundlikkus
väga hea suhtlusoskus
positiivne ellusuhtumine ja avatus
isiklik initsiatiiv
lubaduste täitmise harjumus
orienteeritus teenindamisele
soov töötada klientidega

Ettevõte pakub

ametikohale vastavat väljaõpet
innovatiivset nooruslikku töökeskkonda
lisasoodustusi
põhipalka ja tulemustest sõltuvat tulemuspalka

Lisainfo

Otsime osalise tööajaga töötajat, suvepuhkuste asendajat. Töö periood juuni kuu.
Kontakteerume kandidaatidega, kes pääsevad edasi vestlusvooru, intervjuule.

Tööpakkumise number
#339596

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
21. mai 2014
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2014

PÄIKE – see on päevituskeskuste kett, mis ühendab endas tippkvaliteeti päevitamises, kõrgtehnoloogiat maailma turuliidrilt Ergoline ja professionaalse väljaõppe saanud päevituse konsultante.
Meie eesmärgiks on pakkuda igale kliendile individuaalset konsultatsiooni ning läbi garanteeritud päevitustulemuse ka lõõgastust ja vabanemist argipäeva rutiinist.

Vaata rohkem