Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56312

Administraator-raamatupidaja Inglismaale

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli Põhja-Inglismaal vajatakse kontori assistenti, kellel on ka raamatupidamise ja hotelli administraatori kogemus.

Ootused kandidaadile

Noor naine
Väga hea inglise keele oskus
Hea arvuti kasutamise oskus
Raamatupidamise kogemus
Hotelli administraatori kogemus
Hea suhtlusoskus
Avatud, sõbralik ja rõõmsameelne

Ettevõte pakub

Majutust
Palka alates £5.05
Sõbralikku meeskonda, kus ka eestlasi tööl

Lisainfo

Huvitatutel palume saata INGLISKEELNE CV võimalikult kiiresti.

Tööpakkumise number
#56312