Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114893

Tööpakkumise number

114893

Töö kirjeldus

• külastajate professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine
• pakutavate hotelliteenuste põhjalik tundmine ja aktiivne müük
• külastajate sisse- ja väljaregistreerimine
• ettevõttesisene infovahetus

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus (võib olla omandamisel)
• väga hea eesti keele oskus
• inglise, soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
• hea arvutikasutamise oskus
• isikuomadustena väga hea suhtlemisoskus, teenindusvalmidus, avatus, ausus, hea pingetaluvus, positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vaheldusrikast tööd
• arengu- ja karjäärivõimalust
• tööalast koolitust
• kaasaegseid töötingimusi
• sõbralikku töökollektiivi
• konkurentsivõimelist töötasu
• ettevõtte soodustusi

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2007

Strand SPA ja Konverentsihotell on edukas hotelliettevõte Pärnus. Pakume sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ning õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks keskmiselt 100 tubli kolleegi võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, toetav meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.