Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141858

Administraator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli klientide registreerimine ja majutamine.

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda sõbralikku, kohusetundlikku ja kõrge pingetaluvusega administraatorit. Vajalik inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Enesetäiendamisvõimalusi;
Tööd graafiku alusel;
Uusi kogemusi;
Konkurentsivõimelist töötasu;
Meeldivat ja nooruslikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#141858

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. märts 2008
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2008

Pärnu Jahisadama Kõrts ja Külalistemaja asub Pärnu jõe kaldal jahisadamas. Maja on väike ja hubane, restoranis on 50 kohta ja külalistemajas 18 tuba. Meil on sõbralik, noor ja vahva kollektiiv. Parim meeskond, kellega koos hästi teenida!

Vaata rohkem