Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522101

Administraator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Külaliste sõbralik ja viisakas vastuvõtmine ja teenindamine,
telefonikõnedele ja e-kirjadele vastamine,
hotelliprogrammi ja kassa haldamine,
baaritöö.

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidus,
keelteoskus suhtlustasandil (inglise keel, soome keel),
korrektne, täpne ning kohusetundlik,
sobiv meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

Pikaajaline töö väikses kollektiivis.

Tööpakkumise number
#522101

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
6. märts 2018

Oleme väike hubane hotell Pärnu rannapiirkonnas omapärase interjööriga.
Meie kollektiivis töötavad sõbralikud, ausad ja abivalmid inimesed!

Vaata rohkem