Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #532680

Administraator-müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- salongi saabujate vastuvõtt ja nende soovide välja selgitamine
- klientide teenindamine telefoni ja e-maili teel
- töökaaslaste assisteerimine
- järelkõnede teostamine
- andmebaaside korrashoid, ettevõtte dokumentide haldamine.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- soovitavalt töökogemus klienditeeninduses
- hea arvuti kasutamise oskus
- hea eesti keele oskus
- vene- ja inglis keele oskus suhtlustasemel
- teenindus- ja suhtlemisvalmidus
- meeldiv suhtlemisstiil ja hea kontakti loomise oskus
- B-kategooria juhiload
- pingetaluvus ja oskus kiiresti reageerida erinevates olukordades.

- tööd kaasaegses, arenevas ettevõttes, heal tasemel töövahendeid
- nooruslikku meeskonda ja positiivset töökeskkonda
- võimalust võtta osa ühisüritustest
- stabiilset sissetulekut

Tööpakkumise number
#532680

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2018
Kuulutus sisestati:
3. mai 2018

Topauto Pärnu on 100% Eesti kapitalil pőhinev erafirma. Alustasime 1994 aastal lukksepa- ja värvitöödega, millest tänaseks on arenenud multibrandi müük ja teenindus.
Aastast 1997 jätkasime SEAT ja Suzuki autode müügiesindusena Pärnumaal. 2007 aastast lisandus Isuzu esindusõigus ja 2016 aasta Hyundai esindusõigus. Koostööpartneriks on AS Topauto (Hyundai, SEAT, Isuzu , Suzuki, Ssang Yong ja Hyundai autode maaletooja / edasimüüja Eestis).

Vaata rohkem