Värsked tööpakkumised

Administraator / müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 459828

Tööpakkumise number

459828

Töö kirjeldus

• Klientide vastuvõtt, teenindamine ja nõustamine
• Aegade broneerimine
• Arveldamine kassas
• Salongi korrashoiu tagamine

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev töökogemus klienditeeninduses
• Avatus ja rõõmsameelsus
• Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

• Suurepärast töökeskkonda
• Konkurentsivõimelist töötasu + tulemustasu
• Toetavat ja innustavat meeskonda
• Häid arenguvõimalusi
• Paindlikku töögraafikut

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2017
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2017

Peatselt tegevust alustav meeste juuksuri- ja habemeajamissalongide kett TRUEMAN võtab tööle kogemustega juuksuri.

TRUEMAN on tõeline barbershop, mis pakub kvaliteetset juuksuri – ja habemeajamisteenust. TRUEMAN ei ole mõni kõrgläikeline salong. See on salong tõelistele meestele. Maskuliinne. Privaatne. Barbershopi ajaloost ja traditsioonidest lugupidav.
Kõige tähtsam on meie jaoks kliendi rahuolu. Me leiame alati piisavalt aega, et ühekoos selgitada välja kliendi soovid ja leida sobilik lahendus. Lisaks laiale teenusevalikule pakume meheliku ajaviidet, võimalust lõõgastuda ja saada vaheldust igapäevategemistele.
Meie meeskond koosneb tõelistest meistritest, kes väärtustavad oma eriala ja soovivad pakkuda oma klientidele parimat teenust ja teenindust. TRUEMAN meeskonnaliikmele on tagatud väga hea töökeskkond, tõeliselt kvaliteetsed tööriistad, parimad tooted, hea töötasu, tasuta erialased koolitused ja laialdased karjäärivõimalused.

Kui tahad töötada tõelises barbershopis ja olla tõelise meeskonna liige siis see pakkumine on Sulle.